StarsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarsLife

Čia jus galėsite pabūti žvaigždemis, gyvensite, susitikinesite ir t.t.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Apie mus

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2009-12-08
Miestas : New York

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeKv. 12 24, 2009 10:30 am

Čia parašote aprašyma apie save.
Atgal į viršų Go down
https://starslife.lithuanianforum.net
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2009-12-08
Miestas : New York

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeKv. 12 24, 2009 10:33 am

Na aš ir pardėsiu. Very Happy
Esu Aistė iš Jonavos. Mokausi 6b klasėje. Man 12 metų. Gimtadienis mano Kovo 30 d.
Man patinka sedėti prie kompo ir skaityti knygas. Mokausi normaliai. Va man patinka tokie forumai todėl jį ir sukūriau. Esu patrakus. Negaliu nusedėti vietoj (bent jau namie taip būna). Linksma. Truputį rami bet daugiau patrakus. Patinka diskanai mokykloje ir t.t. Mano muzikos stilius daugiau pop ir electro. Very Happy
turiu šunį kišeninį "Toiterjera" katę ir žuvis. Mano akys žydros,plaukai tamsiai rudi. Mėgstamiausia spalva tai pat žydra. Very Happy
Ką dar norėtumete sužinoti.?
Atgal į viršų Go down
https://starslife.lithuanianforum.net
Taylor Swift

Taylor Swift


Pranešimų skaičius : 152
Join date : 2010-01-03

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 1:16 am

Na , o dabar ir aš pradėsiu Smile
Esu Indrė. Man 14 metų. Mokausi Jonavos J. Ralio vid. mokykloje. Pažymiai pas mane visai normalus. Mokausi 7b klasėje. Mano akys rudos. Mano gimtadienis gegužės 17d.
Turiu 3 augintinius, šunį-pinčeri, katę ir žuvis nu gal dar ir systros jūru kiaulytė 4-ta. Mano zodiakas jautis. Mano metai žiurkės. Gyvenu Jonavoje. Turiu sese. Mėgstu sportuoti. Lankau aerobika. Mėgstu sedėti prie kompiuterio , žiūrėti televizoriu , eiti kur nors su draugėmis.. Nemėgstu skaityti. Mėgstu keliauti. Mano mėgstamiausias gėrimas sprite. Mano mėgstamiausias valgis pica..Esu linksma. Mėgstu gaminti su draugėmis. Kartais labai užeina noras pasifotkint. Turiu daug prizų. Mėstu važinėtis dviračiu ir riedučiais. Metų laikas labiausiai patinka vasara. Man patinka ką nors paveikt su draugėmis. Dažnai einu su draugėmis pablūdit po parduotuves ir šeip po miestą. Man labiausai patinka gal technologijų pamoka kai būnam pas vyra Very Happy Nemėgstu siuvinėti. Dažnai pykstuosi su sese. Turiu 2 skypes. Mano mėgstamiausios spalvos yra visos išskyrus ruda , pilka.. Mano plaukų spalva ruda.Mano geriausios draugės yra Arūnė, Deimantė, Anastasija, Deimantė. Mėgstamiausia sporto šaka yra aerobika..
Na gal ir viskas , jei dar ką nors norėsite sužinoti teiraukitės pas mane.


Paskutinį kartą redagavo Taylor Swift, Antr. 06 22, 2010 10:18 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Nelly Furtado

Nelly Furtado


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-01-03

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 11:28 pm

Na o dabar ir aš :DDD Esu Laura,iš Jonavos.Man 13m. Esu admines klasiokė,(tai čia jau aišku kur mokausi ir t.t.).Melynos akys,labai šviesiai rudi plaukai,mėgstu save vadinti perioksidine blonde.Labai mėgstu pažvengti per Istorke su klasioke Aiste (admine).Kaip mokausi pati nežinau Smile Mėgstu skaityti,aišku kaip visi sedėti prie kompo.Mėgiamiausios pamokos Giografija and Istorija.Nekenčiaumiausia mokytoja,giografijos.Bet vistiek man patinka gio.Megiamiausia sporto šaka Futbolas,žaidėjas Ronaldo.Patinkantis dainininkai Brendon Urie,Taylor Swift and Nelly Furtado.Mėgstu sedėti starsuose.
Hm....Ką čia dar papasakojusi,Gyvenu su mama ir britu.Auginu Semo veislės katę ir jai prie kompanijos žiūrkėnas,džiungarijos veislės.
Atgal į viršų Go down
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2009-12-08
Miestas : New York

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 12:47 pm

Laura, tau ne 13 metų nemeluok. Tau 12 metų.
Aga, man ir su tavim patinka pažvengti per istorija. Dėja mano Ronaldo.
Nu bet pasidalinsime.
Aaaa... Aš dar pridėsiu apie save:
Mano geriausios draugės : Emile, Arūne. Mėgstamiausias valgis: Mamos pagaminti. Gėrimas: Sultys " Multivitamin".
Sporto šakos: Tinklinis,futbolas, tenisas. Ką čia dar.
Turėsiu broliuką greit. Laukiu vasaros, nes noriu į stovyklą. Ir į tą stovyklą greičiausiai vešiuos A****, nu bet dar tiksliai nežinau.
Aš su Arūne klasėje renginių vedėjos. Ką dar. Lankau meno mokykla"Dramos skyrių"
Labai patinka pašnekėti per istorijos pamoką su Laura Š. kadangi mes per ją nusišnekame ir beveik nieko negirdime ką mokytoją sako.
Atgal į viršų Go down
https://starslife.lithuanianforum.net
Nelly Furtado

Nelly Furtado


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2010-01-03

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 5:10 pm

Hm...Visuomet sakau kad man 13m. Čia dabar tai prikolas 20metų sakau man 13metų xD
Atgal į viršų Go down
Taylor Swift

Taylor Swift


Pranešimų skaičius : 152
Join date : 2010-01-03

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 5:50 pm

Jei Ashley sako , kad tau ne 1 reiskias taip ir yra, nes tu 6-oke ir netikiu , kad tau 13 m. ir as.
Atgal į viršų Go down
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale


Pranešimų skaičius : 469
Join date : 2009-12-08
Miestas : New York

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 9:22 pm

Baik.
Viskas normaliai.
Jai šeis metais sueis 13 metų.
Tad baigiam.
Laukiu daugiau aprašymu apie save.
Atgal į viršų Go down
https://starslife.lithuanianforum.net
Monique Coleman

Monique Coleman


Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2010-01-04

Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie mus   Apie mus Icon_minitimePir. 01 18, 2010 1:54 pm

Na dabar jau ir aš Smile
Esu Evelina.Man 10 metų.Mokausi Panerio pagrindinėje mokykloje.Pažymiai pas mane geri.Mokausi 4b klasėje.Mano akys žydros(mėlynos).Mano gimtadienis gegužės 23d.
Turiu 3 augintinius katina,žuvis,jūru kiaulyte nu ir dar sistros šuo 4-tas.Mano zodijako ženklas dvinys.Gyvenu Jonavoje.Turiu sese.Mėgstu šokti.Lankau daug burelių.Mėgstu sedėti prie pc, žiūrėti televizorių,būti su draugais,dainuoti.Kartasi skaitau knygas.Mano mėgstamiausias gėrimas Coca-cola.Mano mėgstamiausiai maistas pica.Esu linksma.Mėgstu dūkti su draugėmis.Turiu daug diplomų.Mėgstu važinėtis riedučiais.Labiausiai patinka metų laikas Vasara.Man labiausiai patinka šios pamokos:Dailė,muzika,kūno k.Mėgstu verti karoliukais.Dažnai pykstuosi su draugais.Mano mėgstamiausia spalva žydra(mėlyna).Nemėgstamiausia spalva Ruda.Mano plaukų spalva ruda.Mano geriausios draugės Emila,Erika,Gita.Mėgstamiausia sporto šaka kvadratas.
Na jau ir viskas.
Jei dar ką norėsite susižinoti apie mane rašykit.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie mus Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie mus   Apie mus Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apie mus
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
StarsLife :: Už forumo :: Mes-
Pereiti į: